Tworzenie stron internetowych

strona główna
oferta
portfolio kontakt

Słowniczek informatyczny
Słowniczek informatyczny

abcstrony - tworzenie stron internetowych - galeria zdjęć Galeria zdjęć
Projektowanie stron internetowych

ABCSTRONY - projektowanie stron internetowych
 
Projektowanie strony internetowej jest procesem złożonym, składającym się z paru etapów a każda z wykonanych prac jest niepowtarzalna i dostosowana do oczekiwań zamawiającego. W trakcie prac projektowych zostaje ustalona treść strony (tekst), układ logiczny witryny; tzn. powiązania i nawigacja pomiędzy podstronami oraz wygląd graficzy. Tekst zostaje zredagowany i sformatowany odpowiednio do oprawy graficznej. Możliwa jest pomoc przy redagowaniu treści strony.

Opracowanie graficzne strony
ABCSTRONY - opracowanie graficzne strony internetowej
 
Opracowanie graficzne strony internetowej obejmuje elementy nawigacyjne, kolorystykę i układ graficzny. Wykorzystywane są zdjęcia dostarczonych przez klientów (w formie elektronicznej lub skanowanie dostarczonych materiałów) lub zdjęcia własne, dokonywanie ewentualnych retuszy , banery reklamowe. Dodatkowo na życzenie klienta mogą zostać wykonane proste animacje.

Usługi dodatkowe
ABCSTRONY - usługi dodatkowe
 
W ramach usług dodtkowych wykonywana jest rejestracja w najpopularniejszych wyszukiwarkach i katalogach właściwych serwisów ogólnopolskich takich jak www.google.pl, www.wp.pl, www.onet.pl jak i lokalnych serwisach. Optymalizacja pod względem wyszukiwarek w celu zwiększenia oglądalności. Aktualizacje i poprawa istniejących stron internetowych i projektów.
ABCSTRONY - Projektowanie stron WWW

Ciekawostki internetowe


abcstrony


Cennik
ABCSTRONY - cennik
 
Cena za wykonanie strony zależy od charakteru zamówienia oraz czasu wykonania. Istnieje możliwość negocjacji ceny.
Strona główna Oferta Portfolio Kontakt